Killzone 3 Tam Çözüm Videolu

Posted on Şub 20 2011 - 10:14pm by gazap
[xrrgroup][xrr label="Grafik:" rating="9/10" group="s1" ] [xrr label="Oynanabilirlik:" rating="8/10" group="s1"] [xrr label="Ses:" rating="9/10" group="s1"] [xrr label="Zorluk:" rating="8/10" group="s1"] [xrr label="Genel:" rating="8.5/10" group="s1"][/xrrgroup]

Her konsolun en iyi ve benzersiz bir kaç oyunu vardır. Killzone da PlayStation 3’te bu kategoriyi hak eden birkaç oyundan biri. Bu benzersiz oyunlar oyuncuları o platforma geçirmeye çalışır.PS3 ‘ün tüm özelliklerini sonuna kadar kullanmaya çalışan Killzone 3 Teknik olarak zirve, görsel açıdan da şölen gibi bir oyun. oyunun 42Gb olduğunuda söylemeden geçemeyeceğim.

Oyunun en can alıcı noktalarından bir taneside Move ve Sharpshooter desteği vermesi. Şu anakadar oyunu Move ‘da oynayanlar bunun büyük bir keyf verdiğini söylüyorlar.

Killzone 3 ‘ün getirdiği Önemli özelliklerin bir taneside 3D ‘ye tam destek vermesi. Şuana kadar yapılan 3D oyunlar içerisinde en iyi olanı, uzun süre 3D oynadığınızda bile gözünüz yorulmuyor.

Kısaca özet inceleme yapmaya çalıştığımız Killzone 3 için mutlaka alınması gereken verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir çalışma olduğunu söyleye biliriz.

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. eben 27 Şubat 2013 at 05:44 - Reply

    aga ya indirme link i bulamıyorum :S yardım edin

Leave A Response

*