Deus Ex Human Revolution Videolu Tam Çözüm!

Posted on Ağu 20 2011 - 2:57pm by gazap

deus ex human revolution tam çözüm Deus Ex Human Revolution Videolu Tam Çözüm!

Deus Ex: Human Revolution 2027 yılında geçiyor ilk oyundan tam 25 yıl sonrası (Yani korkmayın 2012 ‘de kıyamet kopmayacak icon smile Deus Ex Human Revolution Videolu Tam Çözüm! ). Deus Ex: Human Revolution’ın hikayesindeki can alıcı nokta nano teknolojik eklentiler. Bu eklentiler artık tüm dünya tarafından bilinen ve yaygın olarak kullanılan doğal bir teknoloji. Dolayısı ile artık sakat kalma, kör olma ve ölüm gibi olaylarda yüksek bir düşüş var. İnsanlığın iyiliği için yapılan her teknolojide olduğu gibi bu teknoloji de elbette askeri alanda daha yoğun bir biçimde kullanılıyor.

Yönettiğimiz Adam Jensen, Nanotechnological Augmentation’ın lider üreticisi olan Sarif Industries’in özel güvenlik şefi. Kendisi eski bir SWAT üyesi ve çok zeki bir karakteri canlandırıyor.

Oyun başlar başlamaz patronumuz olan Sarif Industries başkanı bizi çağırıyor. Onun ofisine yaptığımız yolculuk esnasında da Sarif laboratuarlarını ve oyundaki birkaç karakteri tanıyoruz. Bir süre sonra binaya bir saldırı düzenleniyor ve biz de ne olup bittiğini anlamak için aşağıya indiğimizde bir grup eylemcinin insanlığa ve doğaya karşı gelmek olduğunu düşündükleri Nanotechnological Augmentation yüzünden bu karışıklığın çıktığını anlıyoruz. Ama asıl dertlerinin ise Sarif Industries tarafından Savunma Bakanlığı için geliştirilen Typhoon adlı bir silah olduğunu ve eylemcilerin de bu silahın peşinde olduğunu görüyoruz.

2 Comments so far. Feel free to join this conversation.

  1. Mustafa 01 Eylül 2011 at 09:34 - Reply

    keşke part numaraları yerine bölüm isimlerini koysaydınız, takıldığım yeri bulmakta zorlandım.

  2. polat 22 Ağustos 2011 at 23:45 - Reply

    hiç izlemedim ve hiç oynamadım

Leave A Response

*